Komfortná bambusová spodná bielizeň pre pánov, dámy i deti

Spodná bielizeň
Pohodlné na nosenie

Bambusová spodná bielizeň pre váš komfort a dokonalú čistotu

Bambusová spodná bielizeň vyrobená z kvalitného mäkkého bambusu je veľmi príjemná na nosenie a maximálne šetrná k vašej pokožke. Výkroje a pás lemuje jemná bielizňová gumička, ktorá netlačí. Bambusová spodná bielizeň je odporúčaná pre svoje prírodné antibakteriálne účinky. Bambusové vlákno je schopné neutralizovať pachy a vyznačuje sa výbornou absorpčnou schopnosťou. Oceníte aj jeho termoklimatizačný efekt. Bambus totiž v lete pôsobí príjemne chladivo a v zime udržiava prirodzené teplo. Navyše ide o biologicky rozložiteľný materiál.

Bambusová spodná bielizeň pre celú rodinu

Naša bambusová spodná bielizeň je veľmi pružná, ľahká, pevná, dokonale poddajná a uchováva si svoj tvar a vlastnosti aj po mnohých praniach. Zároveň je mimoriadne priedušná, čo zabezpečujú mikrootvory v štruktúre bambusového vlákna.

Výsledkom je okamžitá ventilácia a odparovanie potu. Bambusová spodná bielizeň je vhodná pre alergikov a v našej ponuke ju máme v dámskej, pánskej aj detskej variante – nohavičky, boxerky i slipy. Vyznačujú sa príjemnou mäkkosťou a jednoduchým elegantným štýlom (bez potlače). Naša bambusová spodná bielizeň je šitá so zreteľom na komfortné nosenie počas celého dňa. Mäkké švy netlačia pri chôdzi a ani pri sedení.

 

Spodná bielizeň
Pohodlné na nosenie
Spodná bielizeň
Pohodlné na nosenie

S bambusovou spodnou bielizňou k celodennému pohodliu

Bambusová spodná bielizeň je dokonalým kúskom oblečenia na akúkoľvek príležitosť a hodí sa na štíhlejšie aj plnšie postavy, stačí si vybrať vhodnú veľkosť.

Naša ponuka zahŕňa aj iné produkty vyrobené z bambusu oblečenie pre deti (tielká, nátelníky, tričká, termo spodky), pre mužov (pánske tričká, tielka, súpravy, nátelníky aj antibakteriálne zdravotné boxerky pre mužov) i pre ženy (dámske tričká, nátelníky, košieľky, podprsenky – aj podprsenky na kojenie, menštruačné a intima nohavičky pre ženy a mnoho iného sortimentu.

Nákupný košík