Maximálne funkčné a pohodlné oblečenie pre deti

Detské nátelniky
Pohodlné na nosenie

Komfortné, praktické a funkčné oblečenie pre deti

Oblečenie pre deti je navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálny komfort pri nosení. Zároveň je šetrné k pokožke. Kvalitný materiál disponuje antimikrobiálnou úpravou, ktorá zabezpečí hygienickú sviežosť. Vyberajte z našej ponuky pohodlných modelov, ktoré si vaše dieťa zamiluje. Pretože pohyb a detstvo jednoducho patria k sebe a k príjemnosti detských každodenných aktivít do nemalej miery prispieva práve vhodné oblečenie pre deti.

Naše tielka, tričká, nátelníky, spodné prádlo či termo oblečenie rozhodne nebudú zavadzať v skrini.

Oblečenie pre deti na každú príležitosť

K dispozícii máme oblečenie pre chlapcov i dievčatá, a to v rozmanitých farbách (svetlomodrá, svetlohnedá, khaki, šedá, biela, čierna a i.).

Materiál s výbornými termoizolačnými vlastnosťami odvádza pot a tým dieťaťu zabezpečí dokonalý pocit sucha. Naše oblečenie pre deti je vyrobené z prvotriedneho materiálu, ktorý sa menej zadiera a odolá aj viacnásobnému praniu bez straty farby či nepekného natiahnutia. Či už sa vaše dieťa vyberie do škôlky, školy, na návštevu k starej mame, do mesta na zmrzlinu alebo na ihrisko za kamarátmi – v našom tielku, tričku, nátelníku či spodnom prádle sa bude cítiť maximálne pohodlne.

 

Detské nátelniky
Pohodlné na nosenie
Detské nátelniky
Pohodlné na nosenie

Praktickosť oblečenia pre deti

Každodenné obliekanie už pre deti nebude nočnou morou. Pružná látka umožní voľnosť pohybu a maximálny komfort. Skombinujte detské bavlnené tričko s obľúbenými nohavicami či iným kúskom oblečenia a získajte praktický detský outfit. Naša ponuka zahŕňa oblečenie pre deti v rôznych veľkostiach – od 86 až po 176 (závislosti od druhu oblečenia). Pri výbere dbajte na správnu veľkosť.

Oblečenie pre deti totiž nemá byť príliš úzke či nebodaj tesné, pokožka má prirodzene dýchať počas celého dňa a akejkoľvek činnosti. Šaty majú poskytovať voľnosť pri všetkých detských aktivitách. Aby oblečenie čo najdlhšie vydržalo, tak nezabudnite na správnu starostlivosť (riaďte sa podľa štítku).

Doprajte svojim deťom oblečenie, v ktorom sa budú skvelo cítiť.

Nákupný košík