Kvalitné bavlnené, bambusové a termo pánske tričká

Pánske Tričká
Pohodlné na nosenie

Pohodlné pánske tričká, ktoré skvelo doplnia váš outfit

Či už ste športovejší alebo elegantnejší typ, tak pánske tričká by rozhodne nemali chýbať vo vašom šatníku. Stačí ich zladiť so šortkami, s rifľami či inými nohavicami a získate praktický a pohodlný outfit na každú príležitosť. Navyše nezabúdajte, že biele tričko je zároveň akousi povinnou výbavou každého štýlového muža. Naša ponuka zahŕňa pánske tričká charakteristické mierne priliehavým strihom, a to v rozličných materiálových prevedeniach. Sme presvedčení, že sa skvele hodia aj na vašu postavu a vhodne doplnia vašu skriňu.

Bambusové pánske tričká

Bambusové pánske tričká (podobne ako aj bambusová spodná bielizeň) sa vyznačujú komfortným nosením, ku ktorému prispievajú vlastnosti bambusového vlákna – prírodné antibakteriálne účinky, vysoká absorpčná schopnosť (až trikrát vyššia savosť ako bavlna) a termoklimatizačný efekt (bambus v lete pôsobí chladivo a v zime udržiava prirodzené teplo).

Samozrejmá je dlhá životnosť aj pri častom praní. Naše bambusové pánske tričká bránia pôsobeniu ultrafialového žiarenia, čiže sú odporúčané aj pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu. Bambus je biologicky rozložiteľný materiál, čiže bambusové pánske tričká možno právom označovať ako eko friendly.

Pánske Tričká
Pohodlné na nosenie
Pánske Tričká
Pohodlné na nosenie

Bavlnené aj termo pánske tričko do každej skrine

V našom sortimente nájdete aj bavlnené pánske tričká, ktoré sa vyznačujú zdravotnou nezávadnosťou, vzdušnosťou a výbornou savosťou. Hodia sa do práce i na voľnočasové aktivity. Mimoriadne žiadané sú termo pánske tričká s antimikrobiálnou úpravou. Spodná vrstva odvádza pot a obsahuje zložku stop bacterie (znižuje telesné pachy, čím sa postará o hygienickú sviežosť). Termo tričká sú šité spevnenými švami, ktoré nedráždia a nespôsobujú otlaky na pokožke – a to ani pri dlhodobejšom nosení.

Naše termo tričko právom patrí medzi najteplejšie termoprádlo, aké dostať v slovenských obchodoch. Počas chladnejších dní vás zaručene zahrejte aj termo tielko so všestranným využitím.

Nákupný košík