Dámske tričká pre vytvorenie pohodlného a štýlového outfitu

Dámske tričká
Pohodlné na nosenie

Dámske tričká, ktoré sa výborne prispôsobia vašej postave

Okrúhly aj véčkový výstrih, veľkosti od S do XXL, rôzne farby – vyberte si dámske tričká, ktoré využijete počas všedných dní a ktoré taktiež skvelo doplnia elegantnejší outfit. Sú totiž ideálnym kúskom, ktorý vynosíte celoročne. Naše dámske tričká sú stredne priliehavého strihu a mierne tvarované v páse. Môžete si vybrať, či dáte prednosť tričku s alebo bez rukávov, príp. s kapucňou. Garantujeme, že všetky naše dámske tričká spĺňajú najmodernejšie požiadavky pre komfortné nosenie. V našej ponuke máme hneď niekoľko typov tričiek pre dámy, vďaka ktorým si už nikdy nepovzdychnete známu vetu – nemám si čo obliecť. Čierne či biele tričko totiž zladíte k čomukoľvek.

Bambusové dámske tričká neutralizujú pachy

Mimoriadne žiadané sú naše bambusové dámske tričká s termoklimatizačným efektom. Stanú sa vašou druhou kožou, ktorá bude v lete príjemné ochladená a v zime zohrievaná. Zároveň rýchlo odparujú pot a sú schopné neutralizovať pachy – a to vďaka vlastnostiam bambusového vlákna a jeho prírodným antibakteriálnym účinkom.

Bambusové dámske tričká sú mimoriadne pevné a odolné, čiže si uchovajú farebnú stálosť aj po viacerých praniach. Patria k obľúbeným kúskom aktívnych žien (žiadaná je aj bambusová spodná bielizeň, najmä bambusové nohavičky).

Dámske tričká
Pohodlné na nosenie
Dámske tričká
Pohodlné na nosenie

S termo dámskym tričkom vám bude príjemne teplo, bez zbytočného potu

Nielen v chladných mesiacoch oceníte termo dámske tričká, ktoré právom patria medzi funkčné oblečenie s vynikajúcimi termoregulačnými vlastnosťami. Zaiste vás poteší, že vďaka tričku môžete dať zbohom nepríjemnému potu. Vlhkosť z pokožky totiž termo tričko bezpečne odvedie do vrchnej bavlnenej vrstvy, odkiaľ sa pozvoľna odparí.

Termovlákno vďaka špeciálnej antibakteriálnej úprave STOP BACTERIE redukuje rozklad potu a bráni rastu baktériám. Bonusom je teda príjemný pocit sviežosti. Pohodlným nosením sa vyznačujú aj naše elastické bavlnené dámske tričká, ktoré sú žiadané pre svoje všestranné využitie. Sú mimoriadne vzdušné a príjemne jemné k pokožke.

Nákupný košík