Termo tričko fungujúce ako zabudovaný dezodorant

Termo tričká
Pohodlné na nosenie

Termo tričko – hygiena, sviežosť, komfort

Termo tričko je vyhľadávané vďaka termoregulácii vlastného telesného tepla. Príjemne prilieha na telo, zabezpečuje dokonalý pocit tepla a aj trvalý odvod potu. Využijete ho na bežné nosenie, ale aj počas cestovania či pri rozličných športových aktivitách.

U nás nakúpite termo tričko v klasickom mierne priliehavom strihu, ktorý ulahodí každej postave. Je vyrobené z jemného a priedušného dvojvrstvového termoúpletu s antimikrobiálnou úpravou. To znamená, že spodná vrstva trička efektívne odvádza pot, a tak zabezpečí dokonalý pocit sucha aj pri náročnejších telesných aktivitách.

Termo tričko, ktoré funguje ako zabudovaný dezodorant

Termo tričko zároveň obsahuje antibakteriálnu zložku, ktorá účinne znižuje telesné pachy vznikajúce rozkladom potu, čím zabezpečuje hygienickú sviežosť. Termo tričko taktiež disponuje úpravou stop bacteria na báze biogénnych iónov striebra. Jej úlohou je brániť rastu a množeniu baktérii na vašej pokožke a zároveň redukovať rozklad potu.

Čiže je akýmsi zabudovaným dezodorantom, ktorý garantuje príjemný pocit sviežosti. Tajomstvom je efektívne vstrebávanie prebytočnej vlhkosti a odvádzania potu, ktorý je tak rýchlejšie odparovaný – a vy tak budete stále v suchu a pohodlí. Termo tričko je mimoriadne šetrné k vašej pokožke, jeho jemné švy nespôsobujú ani odieranie a ani nepríjemné (a nezdravé) tlačenie. Môžete ho nosiť ako základnú termo vrstvu pod oblečenie, ale aj ako vrchné oblečenie.

Termo tričká
Pohodlné na nosenie
Termo tričká
Pohodlné na nosenie

Na hory i do práce s termo tričkom

Termo tričko a termo tielko v našej ponuke aktuálne patria k najhrejivejšej termobielizni dostupnej na slovenskom trhu. Sú totiž charakteristické vysokou životnosťou a trvácnosťou. Termo tričko je taktiež veľmi príjemné na nosenie.

Keďže prirodzene reguluje telesnú teplotu, tak vytvára ideálne podmienky na realizáciu vašich celoročných aktivít. Vyznačuje sa jednoduchým elegantným štýlom, bez nápisov či športových prvkov. Vyberajte pohodlné a zdravé tričká pre celú rodinu – a to nielen termo, ale aj bavlnené a bambusové dámske tričká, pánske tričká i tričká pre deti v rôznych veľkostiach a farbách.

Nákupný košík