Pohodlné antibakteriálne zdravotné boxerky pre mužov

Pánske boxerky
Pohodlné na nosenie

Pohodlné antibakteriálne zdravotné boxerky pre mužov

Naše antibakteriálne zdravotné boxerky pre mužov zabezpečia hygienickú sviežosť a vašu pokožku ochránia počas celého dňa. Sú vyrobené z elastickej bavlny.

Tento prírodný materiál je mimoriadne funkčný, hygienický, mimoriadne odolný a je garanciou príjemného nosenia. Antibakteriálne zdravotné boxerky pre mužov v našej ponuke majú klin so striebornými iónmi, ktoré aktívne obmedzujú množenie baktérii a tým poskytujú dlhodobú ochranu proti zápachu.

Antibakteriálne zdravotné boxerky pre muža na každodenné nosenie

Antibakteriálnezdravotné boxerky pre mužov výborne odvádzajú pot aj vlhkosť, a to vďaka úprave stop bacteria, ktorá taktiež obmedzuje telesný pach.

Aj preto sú mimoriadne vhodné na každodenné nosenie a sú obzvlášť odporúčané pri viacerých zdravotných ťažkostiach ako plesne, infekcie či mykózy. Zároveň sú účinné ako prevencia pri dermatovenóznych kožných ochoreniach.

Pánske boxerky
Pohodlné na nosenie
Pánske boxerky
Pohodlné na nosenie

Komfort vďaka antibakteriálnym zdravotným boxerkám pre mužov

Ľahké, pevné a funkčné antibakteriálne zdravotné boxerky pre mužov máme vo viacerých veľkostiach (M – XXL) v bielej farbe. Vďaka svojej flexibilite sa pekne primknú k pokožke.

Tak sa postarajú o výborný komfort pri nosení – či už sa chystáte do práce, športovať, cestovať alebo na akúkoľvek inú aktivitu. Antibakteriálne zdravotné boxerky pre mužov vám, podobne ako naša bambusová spodná bielizeň, zaistia pocit čistoty počas celého dňa. Náš sortiment zahŕňa aj pánske termo tielka, nátelníky, pánske tričká, spodky i súpravy.

Nákupný košík