Hygienické a eko menštruačné a intima nohavičky pre ženy

Nohavičky
Pohodlné na nosenie

Menštruačné a intima nohavičky pre ženy – dokonalý pocit čistoty a hygieny

Komfortné menštruačné a intima nohavičky pre ženy sú efektívnou, účinnou a ekologickou náhradou tampónov a vložiek. Postarajú sa, aby „vaše dni“ boli čo najpohodlnejšie. Sú vyrobené z vysoko absorpčného materiálu, ktorý sa postará o dokonalú čistotu a hygienickosť. Menštruačné a intima nohavičky pre ženy s perfektným strihom sú antibakteriálne. Obsahujú strieborné ióny, ktoré zamedzujú množeniu baktérií a eliminujú nepríjemný zápach. Zabezpečia dokonalý pocit čistoty.

Ekologický aspekt menštruačných a intima nohavičky pre ženy

Naše menštruačné a intima nohavičky pre ženy sa vyznačujú dlhou životnosťou a prvotriednou kvalitou. Ich čistenie je veľmi jednoduché, môžete ich vyprať ručne alebo v práčke. Menštruačné nohavičky sú definované ako EKO produkty, keďže prírodu nezaťažujú zbytočným odpadom (v porovnaní s hygienickými vložkami alebo tampónmi).

Nohavičky totiž neobsahujú syntetický polyester ani iný alergén, sú teda antialergické. Tvorí ich sedem vrstiev savých a priepustných materiálov, ktoré sú garanciou účinnosti a plynulého transferu tekutiny, pričom vnútorná strana nohavičiek ostane príjemne suchá.

Intima nohavičky z elastickej bavlny sú odporúčané obzvlášť pri zdravotných ťažkostiach (plesne, infekcie či mykózy).

 

Nohavičky
Pohodlné na nosenie
Nohavičky
Pohodlné na nosenie

Pohodlné menštruačné a intima nohavičky pre ženy

Menštruačné a intima nohavičky pre ženy môžete nosiť počas dňa i noci. Máme ich vo veľkosti S – XL. Sú poctivo testované slovenskými spotrebiteľkami, ktoré najviac oceňujú kvalitu materiálu a jeho príjemnosť ku pokožke, komfort, hygienickosť, antialergickosť a už spomínanú ekologickosť. Náš dámsky sortiment tvorí aj bambusová spodná bielizeň, dámske tričká, nátelníky, tielka, košieľky, nohavičky, ako aj podprsenky na kojenie a mnoho iných produktov.

Nákupný košík