Bambusová spodná bielizeň – nohavičky Anabela

Bambusová spodná bielizeň – nohavičky Anabela

12,50  s DPH

Bambusové nohavičky klasického strihu z kolekcie Nature Line

Bambusové nohavičky klasického strihu z kolekcie Nature Line   sú vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

Výkroje a pás sú lemované jemnou bielizňovou gumičkou; klasický strih je mierne krojený v páse.

Bambus je veľmi príjemné nosiť na pokožke, materiál sa ideálne hodí na spodnú bielizeň, je vyhladený , zjemnený a navyše dostatočne pružný a má vysokú savosť.

Vlastnosti:

– prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach, bambus nerozkladá pot, takže ani po dlhšom nosení nie je ho cítiť.

– veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

– chladivý efekt – bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodné tričko sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža – termoklimatizačný efekt

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

 

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

 

Dostupný vo farbe svetlej prírodnej.Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus – materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky. Vyhovuje ľuďom alergickým na farbivá, formaldehyd,parafenylenediamine a trpiacim kontaktnou dermatitídou.

Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

Veľkosť

S, M, L, XL

Farba

Biela, Čierna, Prírodná

Nákupný košík