Bambusové spodné prádlo – nohavičky bedrové

Bambusové spodné prádlo – nohavičky bedrové

9,20  s DPH

Bambusové nohavičky bedrového strihu z kolekcie Nature Line

Bambusové nohavičky bedrového strihu z kolekcie Nature Line sú vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.Nohavičky majú v páse našitú bielizňovú jemnú gumičku, výkroje sú lemované, neodstavajú pod nohavicami, strih je priliehavý na telo. Bambus je veľmi príjemné nosiť na pokožke, materiál sa ideálne hodí na spodnú bielizeň, je vyhladený , zjemnený a navyše dostatočne pružný.

  1. Vlastnosti:
  2. – prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach, bambus nerozkladá pot, takže ani po dlhšom nosení nie je ho cítiť.

– veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

– chladivý efekt – bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodné tričko sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža – termoklimatizačný efekt

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

Dostupný vo farbe svetlej prírodnej.Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus – materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky. Vyhovuje ľuďom alergickým na farbivá, formaldehyd,parafenylenediamine a trpiacim kontaktnou dermatitídou.

Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

Veľkosť

S, M, L, XL, XXL

Farba

Čierna, Prírodná

Nákupný košík