Som tehotná- sprievodca tehotenstvom

Som tehotná- sprievodca tehotenstvom

13,40  s DPH

SOM TEHOTNÁ  Ako úspešne prejsť tehotenstvom 

kniha od autoriek Prof. RNDr. Katariny Horakovej DrSc.,

Bc. Sabiny Zavarskej a Mgr. Ivety Hrickove.

SOM TEHOTNÁ  Ako úspešne prejsť tehotenstvom 

kniha od autoriek Prof. RNDr. Katariny Horakovej DrSc.,

Bc. Sabiny Zavarskej a Mgr. Ivety Hrickove.

Kniha je urcená je pre mladé ženy a páry, ktoré plánujú založit alebo rozšírit rodinu.

Nájdu v nej návody a rady ako sa stravovat a upraviť životny štýl počas tehotenstva.

Ženy, ktore maju problémy s otehotnenim tu nájdu možnosti ako tento problém riešit.

Kniha je rozdelená podla lunárnych tehotenskych mesiacov, kde sa buduca mamička dozvie ako vyzerá a rastie plod a popisuje samotný priebeh pôrodu. Ďalej poskytuje poradňu gynekológa, informácie o vyšetreniach, ktoré treba podstôpit a čo je potrebné do porodu vybavit.

Publikácia ponúka aj najnovšie vedecké výskumy a ozvláštnená je o reálne príbehy žien.

cena : 13,40,-

Počet strán : 264

Rozmer: 135 x 190 mm

Rok vydania: 2018

Čitateľsky obľúbená edícia Ako byť zdravý v každom veku  – Publikácia Som tehotná: Ako úspešne prejsť tehotenstvom ponúka „rodičom čakateľom“ rady, ktoré im môžu ozrejmiť mnoho neznámeho a pomôcť pri privítaní nového člena rodiny. 

Kniha je dielom skúsených autoriek, odborníčiek z rôznych oblastí. Dve novinárky Sabína Zavarská a Yka Hricková sa tejto problematike venujú už dlhé roky a v knihe v chronologickej štruktúre podrobne preberajú všetko, na čo budúce mamičky nesmú zabudnúť počas týždňov čakania na vytúženého potomka. Gynekologička Stela Muránska, odborníčka z praxe, odpovedá v ružových plôškach na dôležité otázky, ktoré môžete mať i vy pred narodením dieťatka i po pôrode. Špeciálny pohľad v modrých plôškach a mnoho neoceniteľných rád v rovine stravovania i zdravia prináša autorka viacerých známych slovenských knižných bestsellerov Katarína Horáková, mikrobiologička a odborníčka na výživu. Nevenuje sa iba riešeniam rôznych ťažkostí mamičiek, ale aj príprave dobrého genetického základu pred splodením dieťaťa, prevencii a forme stravovania počas tehotenstva.

Publikácia Som tehotná: Ako úspešne prejsť tehotenstvom je odporúčanou literatúrou pre každú budúcu mamičku, ale aj otecka a starých rodičov. Autorky v knihe podrobne preberajú aj problematiku čo robiť, keď sa nedarí otehotnieť – ako sa dá zvýšiť šanca počatia, ako sa dá liečiť neplodnosť. Vysvetľujú, akým rečiam o plodnosti netreba veriť, ďalej čo ničí mužskú plodnosť, čo môžu spôsobiť nebezpečné chlamýdie. Nesmierne cenné sú rady, čomu sa vyhýbať počas deviatich mesiacov tehotenstva, ale aj čo nemožno vynechať, aké vyšetrenia treba absolvovať, ktoré sú základné princípy stravovania v tomto období. Nájdeme tu aj rady týkajúce sa tehotenských nevoľností a aké ďalšie hrozby matky i dieťatko ohrozujú, prečo sú železo, jód, vitamíny, kyselina listová, omega-3 mastná kyselina DHA či probiotiká nevyhnutnosťou pre zdravé tehotenstvo, ale aj pre zdravie bábätka.

Prebudila sa už vo vás túžba po bábätku? Alebo čaká niekto prírastok vo vašej rodine či u priateľov? Venujte im túto knihu. Poďakujú sa vám.

Nákupný košík