Antialergická bambusová podprsenka Anabell

Antialergická bambusová podprsenka Anabell

19,90  s DPH

Podprsenka na obdobie tehotenstva , vhodná v čase, keď sa prsia tehotnej mamičky zväčšujú a sú citlivejšie než zvyčajne.

Tehotenská podprsenka z bambusového vlákna:

Podprsenka na obdobie tehotenstva , vhodná v čase, keď sa prsia tehotnej mamičky zväčšujú a sú citlivejšie než zvyčajne.

Strihovo je podprsenka riešená tak aby mala skryté nedráždiace švy, sedlo je podšité dvojitou bambusovou látkou, vpredu ozdobe kvietok

Materiál je zjemnený bambusový úplet , hladký materiál, príjemný na dotyk, zvlášť vhodný na citlivé prsia.

Bambus je priateľský ku pokožke a má prirodzenú antibakteriálnu a antimikotickú ochranu. Neobsahuje žiadne farbivá a chemikálie

Vhodný pre ľudí alergických na umelé vlákna.

Vlastnosti bambusového vlákna:

– prírodné antibakteriálne účinky- vlákno má bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy sámo v sebe svojím zložením a štruktúrou vlákna. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach. Materiál je svojimi vlastnosťami výnimočne savý a vzdušný, takže bráni vzniku nežiadúcich baktérii. Má označenie priateľský k pokožke

– veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

– chladivý efekt  vlákno je tak hladké a jemné,že pôsobí na pokožku príjemne chladivo

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

Materiál je tiež biologický rozložiteľný a priateľský k prírode, kedže pri pestovaní bambusu sa nepoužívajú žiadne pesticídy a umelé hnojivá a sám vyprodukuje kyslík a redukuje skleníkový efekt.

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus – materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.

 

Veľkosti: 75A, 75B,75C,75D, 80B,80C,80D,85B,85C,90B

 

Zloženie : 95% bambus / 5 % lycra

 

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

Veľkosť

75A, 75B, 75C, 75D, 80B, 80C, 80D, 85B, 85C, 90B

Farba

Prírodná

Nákupný košík