Dámsky nátelník z BAMBUSOVÉHO VLÁKNA

Dámsky nátelník z BAMBUSOVÉHO VLÁKNA

35,50  s DPH

Bambusový nátelník ( dámske tričko s dlhým rukávom ) z kolekcie Nature Line

Bambusový nátelník ( dámske tričko s dlhým rukávom ) z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.Dámske tričko je stredne priliehavého strihu, mierne tvarované v páse.

Vlastnosti:

– prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

– veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

– chladivý efekt – bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodné tričko sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža – termoklimatizačný efekt

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

Dostupný vo farbe prírodnej.Prírodná farba je nebielený a nefarbený bambus – materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky. Vyhovuje ľuďom alergickým na farbivá, formaldehyd, parafenylenediamine a trpiacim kontaktnou dermatitídou.

 

Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

Veľkosť

S, M, L, XL, XXL

Farba

Čierna, Prírodná, Sivá

Nákupný košík