Dievčenské bambusové nohavičky veľ. 134-164

Dievčenské bambusové nohavičky veľ. 134-164

6,90  s DPH

Dievčenské nohavičky z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

Dievčenské nohavičky z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

Dievčenské nohavičky sú vhodné pre deti alergické na chemické látky a farbivá , či malých pacientov s alergiou alebo kontaktnou dermatitídou .

Vlastnosti:

– prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy.Tieto vlastnosti sú prírodné, nie chemickou úpravou. Navyše oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

– veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

– chladivý efekt – bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodná bielizeň sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža –termoklimatizačný efekt

 

 

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka svojej termoregulácií je bambus ideálny na výrobu termoprádla na leto.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

 

Dostupný vo farbe prírodnej a bielej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus – materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky – antialergické.

 

 

Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

Veľkosť

134 – 140, 146 – 152, 158 – 164

Farba

Biela, Prírodná

Nákupný košík