Bambusové detské tričko

Bambusové detské tričko

14,90  s DPH

Bambusové detské tričko z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitného bambusu s hodvábnym leskom.

Bambusové detské tričko z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitného bambusu s hodvábnym leskom.  Materiál dostáva krásny hodvábny lesk a je hladký a príjemný na dotyk. Strih je vyhovujúci pre chlapcov aj dievčatá.

Vlastnosti:

– veľmi príjemný prírodný materiál – vhodný pre alergikov

– prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

– veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

– chladivý efekt – bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodná vrstva oblečenia sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža – termoklimatizačný efekt

 

-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus – materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.

Detské tričko je moderného mierne priliehavého strihu. Výstrih je olemované páskou, krátky rukáv.

Tielko je vhodné pre deti , keď sa veľmi potia alebo do horúceho letného počasia, na cestu autom alebo ako spodná vrstva zimného oblečenia.

Cena je odstupňovaná podľa veľkosti, čísla súhlasia s výškou postavy.

 

 

 

Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

 

 

 

 

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

Veľkosť

86 – 92, 98 – 104

Farba

Biela, Prírodná

Nákupný košík